Nowość!
TRYCHOLOGIA INIEKCYJNA - zabieg stymulujący porost włosów i zapobiegający ich nadmiernej utracie

Piękne rzęsy – zagęszczanie, przedłużanie

Najtrwalszy i najbardziej spektakularny efekt  uzyskasz decydując się na zabieg przedłużania i zagęszczenia rzęs. Jednocześnie są pogrubione i podkręcone. Doklejone rzęsy sprawią, że oczy nabierają wyrazistości, optycznie są powiększone. Nosząc je można zapomnieć o tuszu do rzęs i codziennym demakijażu.

Każda syntetyczna rzęsa jest precyzyjnie doklejana do naturalnej rzęsy na całej długości, a nie tylko na części. Dzięki temu trzyma się długo, często do momentu wypadnięcia rzęsy,do której jest przyklejona. Dodatkowo klej aplikowany jest na rzęsę, a nie na skórę powieki,dzięki czemu łatwiej uniknąć podrażnień.

Metoda 1:1 – podczas zabiegu do każdej pojedynczej rzęsy dokleja się jedną syntetyczną. Syntetyczne rzęsy mają różne grubości,długości,i stopnie podkręcenia. Zabieg trwa 2-3 godziny, ale efekt utrzymuje się zwykle około 3-4 tygodni. Zarówno rzęsy, jak i klej, są wodoodporne, dlatego bez obaw można korzystać z kąpieli. Średnio zakłada się 80 do 100 rzęs na każde oko.

Metoda 2:1 – podczas zabiegu dwie rzęsy z włosia norki syberyjskiej są doklejane do jednej naturalnej. Włosie norki charakteryzuje się niespotykaną lekkością, a strukturą przypominają rzęsy naturalne. Ich plusem jest to,że nie zawierają substancji syntetycznych ani barwników. Są bardzo lekkie dzięki czemu są odczuwalne na powiekach.

Ekspresowe rzęsy Blink&Go to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie zabiegi. Do naturalnych rzęs doklejane są kępki rzęs syntetycznych. Zabieg trwa 20-40 minut, a efekt jest oszałamiający. Efekt utrzymuje się krócej, bo przez około 2 tygodnie.


Supernowość – trwały tusz do rzęs

Nowością w gabinetach kosmetycznych jest semi-permanentny  tusz do rzęs. Preparat nakłada się na rzęsy cienkimi warstwami. W zależności od ilości warstw można uzyskać różne efekty – od delikatnego podkreślania do znacznego pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Preparat zasycha, tworząc trwały makijaż na około 2-3 tygodnie. Tusz jest odporny na wodę i pot, jednak bardzo wysoka temperatura, np. w saunie, ma na nią niekorzystny wpływ.