Nowość!
TRYCHOLOGIA INIEKCYJNA - zabieg stymulujący porost włosów i zapobiegający ich nadmiernej utracie

Meztoerapia igłowa

Chcesz wyglądać lepiej, a jednocześnie bardzo naturalnie?

Polecamy subtelne odmładzanie w wersji light. Zabieg szybko poprawi kondycję skóry, jej napięcie i jędrność.

Technika zabiegu polega na wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek preparatu. W zależności od rodzaju użytej substancji i miejsca jej podania można uzyskać różne efekty. Najczęściej wykonywane są zabiegi z użyciem preparatu anti-aging.

Poleca się osobom, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia, jak i tym, u których ten proces jest bardziej zaawansowany. Zabiegi można wykonywać miejscowo np. tylko na okolice oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie. Głównym składnikiem preparatów jest kwas hialuronowy często łączony z witaminami, glicerolem lub antyoksydantami.

Najlepsze rezultaty daje wykonanie serii zabiegów w okresie 2-4 miesięcy.

Zalety:

  • metoda niechirurgiczna
  • długotrwały rezultat
  • widoczny efekt już po pierwszym zabiegu
  • opóźnianie efektów starzenia
  • korzystny efekt psychologiczny

Obszary działania: twarz, szyja, dekolt, dłonie, pośladki, uda, brzuch, skóra głowy

Preparaty użyte podczas zabiegu posiadają certyfikat Medical Devices. Najczęściej używanym preparatem jest kwas hialuronowy. Nie wymaga testów skórnych – jest w 100% kompatybilny z naszym kwasem. 1 cząsteczka kwasu hialuronowego łączy od 4 do 7 tysięcy wody. Dzięki właściwościom wiązania wody warunkuje prawidłowe uwodnienie substancji międzykomórkowych. Może być stosowany samodzielnie w celu eliminowania zmarszczek, bądź w zabiegach łączonych z koktajlem. Koktajl zawiera ponad 70 aktywnych substancji takich jak: kw.hialuronowy, aminokwasy, nieorganiczne sole, witaminy, retinol. W zabiegach na ciało – koktajle zawierają składniki zapobiegające rozstępom, wiotkości skóry, działają na cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej (oczar wirginijski, kumaryna, rutyna, kofeina, L-karnityna, tauryna, wyciąg z karczocha, krzemionka organiczna).