Nowość!
TRYCHOLOGIA INIEKCYJNA - zabieg stymulujący porost włosów i zapobiegający ich nadmiernej utracie

Lifting, zabiegi anty-aging

Wszyscy podlegamy procesowi starzenia, ale im wcześniej rozpoczniemy walkę ze zmarszczkami tym lepiej. Wraz z upływem lat struktura skóry ulega znacznemu osłabieniu. Zmniejsza się jędrność i sprężystość, a owal twarzy traci swój zarys. Stosowanie kremów pielęgnacyjnych nie zawsze jest jednak wystarczające.

Warto pamiętać, że wiele spośród zabiegów wykonywanych w gabinecie nie tylko zapobiega starzeniu skóry, ale również dobrze radzi sobie z już istniejącymi fałdami, bruzdami, czy załamaniami. Do zabiegów przeciwstarzeniowych o dużej skuteczności i bezpieczeństwie należy zaliczyć mezoterapię igłową, mikroigłową, fotoodmładzanie, peelingi.

Profilaktyka przeciwstarzeniowa powinna rozpocząć się już w wieku 20-30 lat. Z biegiem lat w strukturze skóry zachodzą różne procesy, które doprowadzają do stopniowego zaniku tkanek zarówno naskórka jak i skóry właściwej. Spowolnieniu ulega także odnowa komórkowa. Naskórek robi się cieńszy, gorzej się regeneruje. Ulegają zwyrodnieniu włókna podporowe skóry – kolagen i elastyna. Dopóki tworzą one sprężyste usieciowane rusztowanie, skóra zachowuje odpowiednią jędrność. Gdy jednak siatka włókien wraz z wiekiem zostaje osłabiona z powodu obniżonej syntezy, skóra zaczyna wiotczeć. Nowoczesne zabiegi anti-aging mogą dawać bardzo subtelne i naturalnie wygładzające efekty. Będziesz wyglądać ładniej i młodziej, ale nikt nie zauważy , że z nich korzystałaś.

  • Działają profilaktycznie. Utrzymują skórę w dobrej kondycji i opóżniają procesy starzenia
  • Wspomagają naturalne procesy odnowy skóry. Usuwają pierwsze oznaki starzenia m.in. zmarszczki mimiczne
  • Subtelnie korygują owal twarzy
  • Zapewniają skórze nawilżenie i odżywienie. Dzięki temu działają ochronnie i stabilizująco na tkanki
  • Dają ekspresowe efekty. Pomagają w przypadku utraty gęstości i elastyczności skóry.

W ramach liftingu i anty-aging wykonujemy następujące zabiegi:

  • Mezoterapia igłowa
  • Mezoterapia mikroigłowa
  • Fale radiowe