Nowość!
TRYCHOLOGIA INIEKCYJNA - zabieg stymulujący porost włosów i zapobiegający ich nadmiernej utracie

Fotoepilacja

Trwałe usuwanie owłosienia

Połączenie energii IPL+RF działa na głębokość ok. 4mm, co daje efekt w usuwaniu głębiej położonych włosów. Technologia może być aplikowana w przypadku skóry opalonej. Dobre efekty przy usuwaniu włosów jasnych i siwych.

… skóra aksamitnie gładka…

Tradycyjne metody usuwania włosów takie jak golenie, wyrywanie pęsetą czy wosk dają efekty tymczasowe. Zabiegi epilacji (depilacji laserowej) pozwalają na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Włos można trwale usunąć jedynie w fazie anagenowej (wzrostu). Podczas każdego zabiegu epilacji trwale usuwane jest przeciętnie 30% włosów będących w fazie anagenowej. Do osiągnięcia pożądanych efektów niezbędne jest kilka zabiegów (zazwyczaj 3-4 razy). Ilość zabiegów uzależniona jest od grubości, ilości oraz koloru owłosienia. Trwałe usunięcie owłosienia dotyczy takich obszarów jak : pachy,pachwiny, podbródek, wąsik, przedramienia, pośladki, łydki.

Przeciwwskazaniem do zabiegu są: stosowanie leków zwiększających wrażliwość na światło, problemy z gojeniem skóry, zaburzenia pigmentacyjne, świeża opalenizna, aktywna infekcja bakteryjna, wirusowa ,grzybicza, skłonność do hiperpigmentacji, rozrusznik serca, choroby nowotworowe, a także ciąża i okres karmienia.

Zabieg jest szybki i bezpieczny, a efekty uboczne minimalne. Po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Zmiany samoczynnie ustępują po kilku godzinach.Należy tylko unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce.